HAKKIMIZDA: AYŞIN BERKMAN

Ayşın Berkman, bireylerin ve kurumların verimliliğini artırmaya yönelik, Farkındalık (Mindfulness) temelli eğitimler vermektedir.

Verdiği eğitimler sinir bilim, pozitif psikoloji ve bilişsel bilim araştırmalarının bir bileşimidir. Eğitimlerinde beyinde dönüşüm yaratan yaşayarak öğrenme tarzı hakimdir.

“Massachusetts University Medical School, Center for Mindfulness” merkezinin kurucusu Prof. Jon Kabat-Zinn’in “Mindfulness-Based Stress Reduction” eğitmenlik eğitimlerine katıldı. Yine CFM bünyesinde, Gregory Kramer ve Florence Meleo-Mayer’ın “Interpersonal Mindfulness” eğitimine katıldı. Bilgi Üniversitesi, Yönetici Geliştirme Merkezi’nde eğitimler vermektedir. MESS Eğitim Vakfı’nda düzenli Mindfulness (İş Hayatında Farkındalık) eğitimleri vermektedir. Kurumların potansiyellerini ortaya çıkarmaya odaklanmış “The Potential Project” firmasının Türkiye temsilcisi ve kıdemli eğitmenidir. United Özel Eğitim ve Danışmanlık şirketinde Eğitim ve Performans Geliştirme Danışmanı olarak satış, motivasyonel psikoloji ve kişisel gelişim projelerinde yer almıştır. Eğitim verdiği kurumlar arasında: Türk Telekom, THY, Turkcell ve İş Bankası gibi birçok kuruluş yer almaktadır.

2009 yılından bu yana katıldığı Vipassana meditasyonu (S.N Goenka) ve Mindfulness inzivalarını ve Mindfulness pratiğini sürdürmekte, ve hatha yoga yapmaktadır. Yurtdışındaki Mindfulness konferanslarına ve etkinliklerine katılmaktadır.

Eğitim verdiği kurumlar arasında: Aselsan, Garanti Bankası, T.İş Bankası, BP, Boyner, Yapı ve Kredi Bankası, Anadolu Efes, Türk Telekom, THY, Pegasus, Sütaş, Reckitt-Benckiser, Bilişim A.Ş.,TEB ve Turkcell gibi birçok kuruluş yer almaktadır.

Interbank’ta operasyon bölümünde ve IBM‘de satış ve pazarlama konularında çalışmıştır.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü(Şeref listesi)(1986) ve TED Ankara Koleji mezunudur(1982)

E-posta: aysin@mbsrtr.com

Tel: +90 532 296 73 33, İ
Reklam